Michal Hausnerčlen predstavenstva

michal hausner goldside

„Doba biznisu je rýchla, čo fungovalo včera, zajtra nemusí. Ak chceme byť úspešní, je nutné vybočiť z radu a byť odlíšiteľní. A tým v GOLDSIDE chceme byť.“

Michal Hausner sa pohybuje v bankovom sektor a v oblasti finančných služieb od začiatku svojej kariéry. V pobočke zahraničnej banky mBank viedol tím hypotekárnych špecialistov a neskôr riadil financovanie developérských projektov.

Ďalším krokom v jeho profesijnom rozvoji  bolo pôsobenie v TATRA BANKE na pozícií vzťahového manažéra pre VIP klientov a Doplnkovej dôchodkovej spoločnosti Tatra Banky, kde ako Regionálny manažér rozbiehal externý predaj.

Svoje nadobudnuté pracovné skúsenosti zúročil v Prvej penzijnej správcovskej spoločnosti Poštovej banky a Dôchodkovej správcovskej spoločnosti Poštovej banky na pozícii Riaditeľa zodpovedného za vedenie a koordináciu úseku obchodu a marketingu. Od roku 2016 zastával funkciu člena predstavenstva v týchto spoločnostiach zodpovedného za obchod a marketing.

V súčasnosti  pôsobí v spoločnosti GOLDSIDE Asset Management ako člen predstavenstva  zodpovedný za oblasť obchodu a marketingu.